8.Kolo
FK Baník Drnava U19
FC Lokomotíva Košice B U19
10.Kolo
OFK Slovan Poproč U19
MFK Spartak Medzev U19
MFK Rožňava U19
FC Lokomotíva Košice B U19
FK TATRA Sokoľany U19
FK Kechnec U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FK Baník Drnava U19
FC Benecol Košice U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FK Geča 73 U19
11.Kolo
FC Benecol Košice U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FC Lokomotíva Košice B U19
OFK Slovan Poproč U19
FK Geča 73 U19
MFK Rožňava U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FK Baník Drnava U19
FK Kechnec U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
MFK Spartak Medzev U19
FK TATRA Sokoľany U19
12.Kolo
03.Apr 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
03.Apr 14:00
FK Kechnec U19
FK Baník Drnava U19
03.Apr 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
03.Apr 14:00
FK Geča 73 U19
OFK Slovan Poproč U19
03.Apr 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
MFK Spartak Medzev U19
03.Apr 15:00
FC Benecol Košice U19
MFK Rožňava U19
13.Kolo
10.Apr 10:00
MFK Rožňava U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
10.Apr 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
FK TATRA Sokoľany U19
10.Apr 14:00
MFK Spartak Medzev U19
FK Geča 73 U19
10.Apr 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FK Kechnec U19
10.Apr 15:00
OFK Slovan Poproč U19
FC Benecol Košice U19
10.Apr 15:30
FK Baník Drnava U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
14.Kolo
17.Apr 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
17.Apr 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
OFK Slovan Poproč U19
17.Apr 14:00
FK Geča 73 U19
FC Lokomotíva Košice B U19
17.Apr 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
FK Baník Drnava U19
17.Apr 14:00
FK Kechnec U19
MFK Rožňava U19
17.Apr 15:00
FC Benecol Košice U19
MFK Spartak Medzev U19
15.Kolo
24.Apr 10:00
MFK Rožňava U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
24.Apr 14:00
FK Geča 73 U19
FK TATRA Sokoľany U19
24.Apr 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
FC Benecol Košice U19
24.Apr 14:00
MFK Spartak Medzev U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
24.Apr 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FK Baník Drnava U19
24.Apr 15:00
OFK Slovan Poproč U19
FK Kechnec U19
16.Kolo
01.May 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
OFK Slovan Poproč U19
01.May 14:00
FK Kechnec U19
MFK Spartak Medzev U19
01.May 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FC Lokomotíva Košice B U19
01.May 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
01.May 15:00
FC Benecol Košice U19
FK Geča 73 U19
01.May 16:30
FK Baník Drnava U19
MFK Rožňava U19
17.Kolo
08.May 10:00
MFK Rožňava U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
08.May 14:00
FK Geča 73 U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
08.May 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
FK Kechnec U19
08.May 14:00
MFK Spartak Medzev U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
08.May 15:00
FC Benecol Košice U19
FK TATRA Sokoľany U19
08.May 15:00
OFK Slovan Poproč U19
FK Baník Drnava U19
18.Kolo
15.May 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
MFK Rožňava U19
15.May 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
OFK Slovan Poproč U19
15.May 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
FC Lokomotíva Košice B U19
15.May 14:00
FK Kechnec U19
FK Geča 73 U19
15.May 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FC Benecol Košice U19
15.May 16:30
FK Baník Drnava U19
MFK Spartak Medzev U19
19.Kolo
22.May 14:00
MFK Spartak Medzev U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
22.May 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FK TATRA Sokoľany U19
22.May 14:00
FK Geča 73 U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
22.May 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
FK Baník Drnava U19
22.May 15:00
FC Benecol Košice U19
FK Kechnec U19
22.May 15:00
OFK Slovan Poproč U19
MFK Rožňava U19
20.Kolo
29.May 10:00
MFK Rožňava U19
MFK Spartak Medzev U19
29.May 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
OFK Slovan Poproč U19
29.May 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FC Lokomotíva Košice B U19
29.May 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
FC Benecol Košice U19
29.May 14:00
FK Kechnec U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
29.May 17:00
FK Baník Drnava U19
FK Geča 73 U19
21.Kolo
05.Jun 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
05.Jun 14:00
FK Geča 73 U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
05.Jun 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
MFK Rožňava U19
05.Jun 14:00
MFK Spartak Medzev U19
OFK Slovan Poproč U19
05.Jun 14:00
FK Kechnec U19
FK TATRA Sokoľany U19
05.Jun 15:00
FC Benecol Košice U19
FK Baník Drnava U19
22.Kolo
12.Jun 10:00
MFK Rožňava U19
FK Geča 73 U19
12.Jun 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
MFK Spartak Medzev U19
12.Jun 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FC Benecol Košice U19
12.Jun 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
FK Kechnec U19
12.Jun 15:00
OFK Slovan Poproč U19
FC Lokomotíva Košice B U19
12.Jun 17:00
FK Baník Drnava U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19