8.Kolo
TJ Hornád Ždaňa
TJ Malá Ida
10.Kolo
TJ Maratón Seňa
FK Kysak
11.Kolo
TJ Kokšov-Bakša
MFK Rožňava
TJ Malá Ida
TJ Družstevník Budimír
FK Perín
TJ Dvorníky-Včeláre
OFK Slovan Poproč
FC Lokomotíva Košice
FK Kysak
TJ Hornád Ždaňa
12.Kolo
TJ Maratón Seňa
TJ Družstevník Čečejovce
FC Lokomotíva Košice
FK Kysak
TJ Dvorníky-Včeláre
OFK Slovan Poproč
TJ Družstevník Budimír
FK Perín
TJ Kokšov-Bakša
TJ Malá Ida
13.Kolo
TJ Malá Ida
MFK Rožňava
FK Perín
TJ Kokšov-Bakša
OFK Slovan Poproč
TJ Družstevník Budimír
FK Kysak
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Hornád Ždaňa
14.Kolo
MFK Rožňava
TJ Maratón Seňa
TJ Družstevník Čečejovce
FC Lokomotíva Košice
FK Kysak
TJ Družstevník Budimír
OFK Slovan Poproč
TJ Kokšov-Bakša
FK Perín
TJ Malá Ida
15.Kolo
04.Apr 15:30
FK Perín
MFK Rožňava
04.Apr 15:30
TJ Malá Ida
OFK Slovan Poproč
04.Apr 15:30
FK Kysak
TJ Kokšov-Bakša
04.Apr 15:30
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Družstevník Čečejovce
04.Apr 15:30
TJ Hornád Ždaňa
TJ Maratón Seňa
16.Kolo
10.Apr 15:30
MFK Rožňava
TJ Hornád Ždaňa
11.Apr 15:30
TJ Maratón Seňa
FC Lokomotíva Košice
11.Apr 15:30
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Družstevník Budimír
11.Apr 15:30
FK Kysak
TJ Malá Ida
11.Apr 15:30
OFK Slovan Poproč
FK Perín
17.Kolo
18.Apr 16:00
OFK Slovan Poproč
MFK Rožňava
18.Apr 16:00
FK Kysak
FK Perín
18.Apr 16:00
TJ Kokšov-Bakša
TJ Družstevník Čečejovce
18.Apr 16:00
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Maratón Seňa
18.Apr 16:00
FC Lokomotíva Košice
TJ Hornád Ždaňa
18.Kolo
24.Apr 16:00
MFK Rožňava
FC Lokomotíva Košice
25.Apr 16:00
TJ Hornád Ždaňa
TJ Dvorníky-Včeláre
25.Apr 16:00
TJ Maratón Seňa
TJ Družstevník Budimír
25.Apr 16:00
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Malá Ida
25.Apr 16:00
FK Kysak
OFK Slovan Poproč
19.Kolo
02.May 16:30
FK Kysak
MFK Rožňava
02.May 16:30
FK Perín
TJ Družstevník Čečejovce
02.May 16:30
TJ Kokšov-Bakša
TJ Maratón Seňa
02.May 16:30
TJ Družstevník Budimír
TJ Hornád Ždaňa
02.May 16:30
TJ Dvorníky-Včeláre
FC Lokomotíva Košice
20.Kolo
08.May 16:30
MFK Rožňava
TJ Dvorníky-Včeláre
09.May 16:30
FC Lokomotíva Košice
TJ Družstevník Budimír
09.May 16:30
TJ Hornád Ždaňa
TJ Kokšov-Bakša
09.May 16:30
TJ Maratón Seňa
TJ Malá Ida
09.May 16:30
TJ Družstevník Čečejovce
OFK Slovan Poproč
21.Kolo
16.May 17:00
FK Kysak
TJ Družstevník Čečejovce
16.May 17:00
FK Perín
TJ Maratón Seňa
16.May 17:00
TJ Malá Ida
TJ Hornád Ždaňa
16.May 17:00
TJ Kokšov-Bakša
FC Lokomotíva Košice
16.May 17:00
TJ Družstevník Budimír
TJ Dvorníky-Včeláre
22.Kolo
22.May 17:00
MFK Rožňava
TJ Družstevník Budimír
23.May 17:00
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Kokšov-Bakša
23.May 17:00
FC Lokomotíva Košice
TJ Malá Ida
23.May 17:00
TJ Hornád Ždaňa
FK Perín
23.May 17:00
TJ Maratón Seňa
OFK Slovan Poproč
23.Kolo
30.May 17:00
TJ Družstevník Čečejovce
MFK Rožňava
30.May 17:00
FK Kysak
TJ Maratón Seňa
30.May 17:00
OFK Slovan Poproč
TJ Hornád Ždaňa
30.May 17:00
FK Perín
FC Lokomotíva Košice
30.May 17:00
TJ Malá Ida
TJ Dvorníky-Včeláre
30.May 17:00
TJ Kokšov-Bakša
TJ Družstevník Budimír
24.Kolo
05.Jun 17:00
MFK Rožňava
TJ Kokšov-Bakša
06.Jun 17:00
TJ Družstevník Budimír
TJ Malá Ida
06.Jun 17:00
TJ Dvorníky-Včeláre
FK Perín
06.Jun 17:00
FC Lokomotíva Košice
OFK Slovan Poproč
06.Jun 17:00
TJ Hornád Ždaňa
FK Kysak
25.Kolo
13.Jun 17:00
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Maratón Seňa
13.Jun 17:00
FK Kysak
FC Lokomotíva Košice
13.Jun 17:00
OFK Slovan Poproč
TJ Dvorníky-Včeláre
13.Jun 17:00
FK Perín
TJ Družstevník Budimír
13.Jun 17:00
TJ Malá Ida
TJ Kokšov-Bakša
26.Kolo
19.Jun 17:00
MFK Rožňava
TJ Malá Ida
20.Jun 17:00
TJ Kokšov-Bakša
FK Perín
20.Jun 17:00
TJ Družstevník Budimír
OFK Slovan Poproč
20.Jun 17:00
TJ Dvorníky-Včeláre
FK Kysak
20.Jun 17:00
TJ Hornád Ždaňa
TJ Družstevník Čečejovce