9.Kolo
10.Okt 15:00
FC Benecol Košice U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
0:11
10.Okt 15:00
OFK Slovan Poproč U19
FK TATRA Sokoľany U19
3:3
10.Okt 14:30
FK Geča 73 U19
FK Baník Drnava U19
3:1
10.Okt 14:00
MFK Spartak Medzev U19
MFK Rožňava U19
5:2
10.Okt 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
9:0
10.Okt 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FK Kechnec U19
7:1
8.Kolo
03.Okt 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
3:1
03.Okt 14:00
FK Kechnec U19
FC Benecol Košice U19
3:2
03.Okt 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
MFK Spartak Medzev U19
0:4
03.Okt 11:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
FK Geča 73 U19
9:0
03.Okt 10:00
MFK Rožňava U19
OFK Slovan Poproč U19
5:1
7.Kolo
26.Sep 15:00
FC Benecol Košice U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
0:7
26.Sep 15:00
FK Geča 73 U19
FK Kechnec U19
7:0
26.Sep 15:00
OFK Slovan Poproč U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
2:1
26.Sep 14:20
MFK Spartak Medzev U19
FK Baník Drnava U19
4:3
26.Sep 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
4:1
26.Sep 10:00
MFK Rožňava U19
FK TATRA Sokoľany U19
5:2
6.Kolo
19.Sep 15:00
FK Baník Drnava U19
OFK Slovan Poproč U19
1:1
19.Sep 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
MFK Rožňava U19
0:5
19.Sep 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
MFK Spartak Medzev U19
4:2
19.Sep 14:00
FK Kechnec U19
FC Lokomotíva Košice B U19
2:3
19.Sep 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
FK Geča 73 U19
6:0
19.Sep 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
FC Benecol Košice U19
8:0
3.Kolo
15.Sep 15:30
FK Baník Drnava U19
FK TATRA Sokoľany U19
2:5
5.Kolo
12.Sep 15:30
FK Geča 73 U19
FC Benecol Košice U19
2:0
12.Sep 15:00
OFK Slovan Poproč U19
TJ Družstevník Čečejovce U19
0:2
12.Sep 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
2:6
12.Sep 14:00
MFK Spartak Medzev U19
FK Kechnec U19
8:0
12.Sep 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
FK TATRA Sokoľany U19
1:5
12.Sep 10:00
MFK Rožňava U19
FK Baník Drnava U19
4:0
4.Kolo
05.Sep 15:30
FK Baník Drnava U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
9:1
05.Sep 15:00
FC Benecol Košice U19
FC Lokomotíva Košice B U19
4:3
05.Sep 14:00
FK Kechnec U19
OFK Slovan Poproč U19
0:1
05.Sep 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
MFK Spartak Medzev U19
7:1
05.Sep 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
MFK Rožňava U19
5:2
05.Sep 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
FK Geča 73 U19
4:2
3.Kolo
29.Aug 15:00
OFK Slovan Poproč U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
4:0
29.Aug 14:00
FC Lokomotíva Košice B U19
FK Geča 73 U19
2:3
29.Aug 14:00
MFK Spartak Medzev U19
FC Benecol Košice U19
6:0
29.Aug 10:30
TJ Družstevník Čečejovce U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
23:0
29.Aug 10:00
MFK Rožňava U19
FK Kechnec U19
11:0
2.Kolo
22.Aug 15:00
FC Benecol Košice U19
OFK Slovan Poproč U19
0:6
22.Aug 14:00
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
MFK Rožňava U19
1:5
22.Aug 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
FK Baník Drnava U19
3:0
22.Aug 14:00
FK Kechnec U19
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
5:2
22.Aug 14:00
FK Geča 73 U19
MFK Spartak Medzev U19
4:4
22.Aug 14:00
FK TATRA Sokoľany U19
FC Lokomotíva Košice B U19
3:2
1.Kolo
15.Aug 16:30
FK Baník Drnava U19
FK Kechnec U19
1:2
15.Aug 15:00
OFK Slovan Poproč U19
FK Geča 73 U19
6:0
15.Aug 14:00
TJ Družstevník Čečejovce U19
FK TATRA Sokoľany U19
6:3
15.Aug 14:00
TJ Cementár Turňa nad Bodvou U19
ŠK Polom Gemerská Poloma U19
3:5
15.Aug 10:00
MFK Spartak Medzev U19
FC Lokomotíva Košice B U19
1:3
15.Aug 10:00
MFK Rožňava U19
FC Benecol Košice U19
8:0