10.Kolo
11.Okt 14:30
TJ Hornád Ždaňa
OFK Slovan Poproč
0:1
11.Okt 14:30
FC Lokomotíva Košice
FK Perín
4:0
11.Okt 14:30
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Malá Ida
4:0
11.Okt 14:30
TJ Družstevník Budimír
TJ Kokšov-Bakša
5:4
10.Okt 14:30
MFK Rožňava
TJ Družstevník Čečejovce
1:2
9.Kolo
04.Okt 14:30
TJ Kokšov-Bakša
TJ Dvorníky-Včeláre
4:6
04.Okt 14:30
TJ Malá Ida
FC Lokomotíva Košice
0:3
04.Okt 14:30
FK Perín
TJ Hornád Ždaňa
4:1
04.Okt 14:30
OFK Slovan Poproč
TJ Maratón Seňa
0:0
03.Okt 15:30
TJ Družstevník Budimír
MFK Rožňava
0:1
8.Kolo
27.Sep 15:00
TJ Družstevník Čečejovce
FK Kysak
8:1
27.Sep 15:00
TJ Maratón Seňa
FK Perín
1:0
27.Sep 15:00
FC Lokomotíva Košice
TJ Kokšov-Bakša
1:1
27.Sep 15:00
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Družstevník Budimír
2:1
7.Kolo
20.Sep 15:00
TJ Dvorníky-Včeláre
MFK Rožňava
1:0
20.Sep 15:00
TJ Družstevník Budimír
FC Lokomotíva Košice
0:1
20.Sep 15:00
TJ Kokšov-Bakša
TJ Hornád Ždaňa
4:0
20.Sep 15:00
TJ Malá Ida
TJ Maratón Seňa
4:0
20.Sep 15:00
OFK Slovan Poproč
TJ Družstevník Čečejovce
2:1
6.Kolo
13.Sep 15:30
TJ Družstevník Čečejovce
FK Perín
0:3
13.Sep 15:30
TJ Maratón Seňa
TJ Kokšov-Bakša
0:0
13.Sep 15:30
TJ Hornád Ždaňa
TJ Družstevník Budimír
3:0
13.Sep 15:30
FC Lokomotíva Košice
TJ Dvorníky-Včeláre
1:0
12.Sep 15:30
MFK Rožňava
FK Kysak
4:3
5.Kolo
06.Sep 15:30
FC Lokomotíva Košice
MFK Rožňava
2:1
06.Sep 15:30
TJ Dvorníky-Včeláre
TJ Hornád Ždaňa
3:0
06.Sep 15:30
TJ Družstevník Budimír
TJ Maratón Seňa
0:0
06.Sep 15:30
TJ Malá Ida
TJ Družstevník Čečejovce
7:3
06.Sep 15:30
OFK Slovan Poproč
FK Kysak
2:0
4.Kolo
30.Aug 16:00
FK Perín
FK Kysak
5:1
30.Aug 16:00
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Kokšov-Bakša
1:2
30.Aug 16:00
TJ Maratón Seňa
TJ Dvorníky-Včeláre
1:3
30.Aug 16:00
TJ Hornád Ždaňa
FC Lokomotíva Košice
1:4
29.Aug 16:00
MFK Rožňava
OFK Slovan Poproč
1:1
3.Kolo
23.Aug 16:10
TJ Malá Ida
FK Kysak
1:1
23.Aug 16:10
FK Perín
OFK Slovan Poproč
6:1
23.Aug 16:00
TJ Hornád Ždaňa
MFK Rožňava
0:1
23.Aug 16:00
FC Lokomotíva Košice
TJ Maratón Seňa
3:2
23.Aug 16:00
TJ Družstevník Budimír
TJ Družstevník Čečejovce
3:1
2.Kolo
16.Aug 16:00
OFK Slovan Poproč
TJ Malá Ida
2:2
16.Aug 16:00
TJ Kokšov-Bakša
FK Kysak
3:3
16.Aug 16:00
TJ Družstevník Čečejovce
TJ Dvorníky-Včeláre
0:6
16.Aug 16:00
TJ Maratón Seňa
TJ Hornád Ždaňa
6:0
15.Aug 16:30
MFK Rožňava
FK Perín
5:1
1.Kolo
09.Aug 16:30
TJ Maratón Seňa
MFK Rožňava
2:1
09.Aug 16:30
FC Lokomotíva Košice
TJ Družstevník Čečejovce
5:0
09.Aug 16:30
TJ Družstevník Budimír
FK Kysak
3:2
09.Aug 16:30
TJ Kokšov-Bakša
OFK Slovan Poproč
1:1
09.Aug 16:30
TJ Malá Ida
FK Perín
3:2